O Baby Design
- Praca

Praca

Zatrudnimy Technologa Szycia
Rozwiń Zwiń

Opis stanowiska:
Projektant poszycia wózka dziecięcego od projektu form po wykonanie prototypu

Zadnia:
• Samodzielne wykonywanie pierwowzorów kroju i szycia
• Opracowywanie dokumentacji produkcji (tworzenie wzorów oraz śledzenie ich w czasie procesu produkcyjnego)
• Tworzenie procesu produkcyjnego

Wymagania:

• Biegłość w technologii krojenia i szycia
• Umiejętności szycia na maszynie
• Dokładność, dbałość o szczegóły
• Kreatywność i innowacyjność oraz podstawowa wiedza z zakresu kompozycji
• Mile widziana umiejętność posługiwania się programami graficznymi (Photoshop, Ilustrator, Corel)

Oferujemy
• Pracę w wiodącej firmie w swojej branży na podstawie umowy o pracę lub w ramach działalności gospodarczej

CV prosimy przesyłać na adres e-mail:
rekrutacja@babydesign.eu

Zatrudnimy MONTERA – TAPICERA WÓZKÓW DZIECIĘCYCH oraz PRACOWNIKA DZIAŁU KROJOWNI (nr ref.: BDG/01/2018)
Rozwiń Zwiń

Poszukiwane osoby na nową halę produkcyjną w Częstochowie.
Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do wyników i pracę
w pełnym wymiarze godzin.
Mile widziane doświadczenie w branży wózkarskiej.
CV prosimy przesyłać na

Zatrudnimy krawcowe do nowej hali produkcyjnej
Rozwiń Zwiń
FreshMail.pl