fbpx

Zatwierdzone przez Mamy
- Opinie Mam

Powrót do listy

DOTTY

Wasze oceny

4,7
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Odejmuje jeden punkt za Klape od gondoli i bude na rzepy. Jest to mało funkcjonalne. Odpinanie klapy budzi śpiące dziecko…
Jakość wykonania
Daria H.
5,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania

Kupiłam wózek przed porodem i poczekałam jeszcze aż trochę go wypróbuję. Teraz mogę w pełni stwierdzić, że był to doskonały wybór 🙂 świetne amortyzatory, dużo chodzimy po parkowych alejkach, które nie są idealnie gładkim asfaltem, duży plus za zwrotność, którą przetestowałam w sklepie z wąskimi pólkami i dałam sobie świetnie radę prowadząc wózek jedną ręką a w drugiej mając koszyk na zakupy. Poza tym fajne kolory, ale to kwestia gustu (my mamy uniwersalny granat z szarym). Wózek jest używany od około 1,5 miesiąca i wszystko z nim w porządku, więc jakość wykonania tez na plus. Polecam.

Marzena K.
4,7
Łączna ocena
Design
podoba mi się stelaż, koła, torba, brak 5 gwiazdek za wygląd gondoli - nie jest półokrągła jak u konkurencji
Funkcjonalności
Jakość wykonania
Krzysztof K.
Zobacz kolejne opinie

Zatwierdzone
przez Mamy

Najlepszymi doradcami podczas wyboru wózka, łóżeczka, czy krzesełka będą dla Ciebie… inne Mamy! Baby Design stworzyło miejsce, gdzie Mamy opiniują nasze produkty, podpowiadają, jak je udoskonalić i sprawdzają, co inne Mamy o nich sądzą. Prawda, że to przydatne? Sprawdź!

  • Zarejestruj swój produkt

    Przedłuż bezpłatnie gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy!

  • Oceniaj zakupione produkty

    Dziel się z innymi Mamami swoim doświadczeniem i opinią o produktach Baby Design.

  • Wystarczy, że...

    ...założysz konto i zarejestrujesz produkt w ciągu 14 dni od daty jego zakupu. My przedłużymy jego gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy, a Ty będziesz mogła podzielić się swoją opinią o nim z innymi Mamami.

FreshMail.pl