fbpx

Zatwierdzone przez Mamy
- Opinie Mam

Powrót do listy

HUSKY

Wasze oceny

5,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania

Wózek funkcjonalny, naturalne materiały, przez co wszystko „oddycha” nie ma żadnych zbędnych plastikowych elementów.

Emilia F.
5,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania

Kupiliśmy wózek Baby design Husky miesiąc temu, używamy go od tygodnia i póki co nie ma my żadnych zastrzeżeń. Wózek lekko się prowadzi i sprawdza się nawet na polnych drogach. Dodatkowym atutem jest jego zgrabny wygląd i ładna kolorystyka. Przy zakupie kierowaliśmy się również materiałem,z którego jest wykonany wózek, w porównaniu do innych dostępnych na rynku nie jest „szmaciany”. Dodatkowym plusem są dodatki typu moskitiera, kocyk, śpiwór, myślę, że nie raz z nich skorzystamy. Ogólnie polecam 🙂

Marta S.
5,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania

Polski producent, wózek dokładnie wykonany, dopracowane rozwiązania. Rozsądna cena w stosunku do jakości. Dość miękki, super pompowane koła!, ale za to nieco ciężki. Dla rodziców, którym to nie przeszkadza, to bardzo dobry wózeczek. Wysoki komfort dziecka. W wersji husky mnóstwo dodatków (kocyk, nutka, śpiwór).

Katarzyna B.
Zobacz kolejne opinie

Zatwierdzone
przez Mamy

Najlepszymi doradcami podczas wyboru wózka, łóżeczka, czy krzesełka będą dla Ciebie… inne Mamy! Baby Design stworzyło miejsce, gdzie Mamy opiniują nasze produkty, podpowiadają, jak je udoskonalić i sprawdzają, co inne Mamy o nich sądzą. Prawda, że to przydatne? Sprawdź!

  • Zarejestruj swój produkt

    Przedłuż bezpłatnie gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy!

  • Oceniaj zakupione produkty

    Dziel się z innymi Mamami swoim doświadczeniem i opinią o produktach Baby Design.

  • Wystarczy, że...

    ...założysz konto i zarejestrujesz produkt w ciągu 14 dni od daty jego zakupu. My przedłużymy jego gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy, a Ty będziesz mogła podzielić się swoją opinią o nim z innymi Mamami.

FreshMail.pl