Zatwierdzone przez Mamy
- Opinie Mam

Powrót do listy

HUSKY

Wasze oceny

4,7
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania
Nie podoba mi się rozwiązanie naciągnięcia materiału na gondolkę. Moim zdaniem powinna być możliwość podpięcia. Materiał zsuwa się i trzeba…

Wózek jest fantastyczny. W materiale jestem zakochana i bardzo się cieszę, że dołożyłam i kupiłam wersję HUSKY. W upalny dzień miałam sama ochotę się tam położyć bo maluch miał tam chłodniej 🙂
Wózek jest ciężki, ale to nie zmniejsza jego łatwości w prowadzeniu.
Prowadzi się lekko, jest miękki. Jeździmy w różnym terenie (las, łąki, polskie chodniki, sklepy)
Zabudowany kosz na zakupy to wspaniały dodatek!
O spacerówce na ten moment nie napiszę bo na razie jesteśmy na etapie gondolki.

Agnieszka H.
4,3
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania

Przy gondoli rzepy w budce często się odpinają przy rozkładaniu budki, a napy przy pokrowcu na nóżki ciężko dopiąć do gondoli. Po około 2-3 miesiącach użytkowania przednie koła zaczęły nam strasznie skrzypieć i piszczeć.Ogólnie jestem zadowolona z wyboru wózka pomimo kilku mankamentów. Jest zwrotny i dobrze się prowadzi. Ma duże, pompowane koła, które sprawdzają się na różnych nawierzchniach. Kosz na zakupy jest pojemny i cały z materiału co zapobiega dostawaniu się do środka różnego rodzaju pyłów itp. Budka przy gondoli jest bardzo duża dzięki czemu dobrze chroni od słońca czy wiatru.

Paula C.
5,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania

Lekko się prowadzi i jest zwrotny

Jadwiga T.
Zobacz kolejne opinie

Zatwierdzone
przez Mamy

Najlepszymi doradcami podczas wyboru wózka, łóżeczka, czy krzesełka będą dla Ciebie… inne Mamy! Baby Design stworzyło miejsce, gdzie Mamy opiniują nasze produkty, podpowiadają, jak je udoskonalić i sprawdzają, co inne Mamy o nich sądzą. Prawda, że to przydatne? Sprawdź!

  • Zarejestruj swój produkt

    Przedłuż bezpłatnie gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy!

  • Oceniaj zakupione produkty

    Dziel się z innymi Mamami swoim doświadczeniem i opinią o produktach Baby Design.

  • Wystarczy, że...

    ...założysz konto i zarejestrujesz produkt w ciągu 14 dni od daty jego zakupu. My przedłużymy jego gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy, a Ty będziesz mogła podzielić się swoją opinią o nim z innymi Mamami.

FreshMail.pl