fbpx

Zatwierdzone przez Mamy
- Opinie Mam

Powrót do listy

HUSKY

Wasze oceny

4,7
Łączna ocena
Design
Czarna wersja mogły by zawierać więcej srebrnych elementów żeby nie była tak czarna.
Funkcjonalności
Jakość wykonania

Instrukcja mogłaby zawierać opis poszczególnych elementów wyposażenia dodatkowego (spis/opis części zestawu, co jest co. Oczywiście niektóre rzeczy są oczywiste jak np koła ale niektóre nie koniecznie)

Jakub P.
4,7
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
duża waga stelaża
Jakość wykonania

Wózka używamy od ok. tygodnia. Jest rewelacyjny! Łatwo się prowadzi po różnych nawierzchniach oraz dobrze amortyzuje wstrząsy. Jedynym mankamentem jest waga stelaża, ale przy reszcie zalet myślę, że jestem w stanie przymknąć oko na tę niedogodność. Cieszę się, że mogę tak pozytywnie wypowiedzieć się o polskiej marce. Model Husky wyposażony jest w zestaw solidnie wykonanych dodatków, które z pewnością przydadzą się w sezonie jesienno-zimowym. Naprawdę solidna robota! Dodatkowe plusy Firmy to dobry kontakt z klientem.

Marta S.
5,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania

Lekki, zgrabny i bardzo łatwo się prowadzi

Dominika K.
Zobacz kolejne opinie

Zatwierdzone
przez Mamy

Najlepszymi doradcami podczas wyboru wózka, łóżeczka, czy krzesełka będą dla Ciebie… inne Mamy! Baby Design stworzyło miejsce, gdzie Mamy opiniują nasze produkty, podpowiadają, jak je udoskonalić i sprawdzają, co inne Mamy o nich sądzą. Prawda, że to przydatne? Sprawdź!

  • Zarejestruj swój produkt

    Przedłuż bezpłatnie gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy!

  • Oceniaj zakupione produkty

    Dziel się z innymi Mamami swoim doświadczeniem i opinią o produktach Baby Design.

  • Wystarczy, że...

    ...założysz konto i zarejestrujesz produkt w ciągu 14 dni od daty jego zakupu. My przedłużymy jego gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy, a Ty będziesz mogła podzielić się swoją opinią o nim z innymi Mamami.

FreshMail.pl