Zatwierdzone przez Mamy
- Opinie Mam

Powrót do listy

Lupo COMFORT Limited

Wasze oceny

4,7
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania
Wózek szybko zaczął "klekotać". Rączka szybko nabrała luzy.

Całokształt bardzo dobrze wykonany. Praktyczny, łatwo się składa. W mieszkaniu można go mocno skompresować żeby zajął minimum miejsca.

Marcin B.
5,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania

Super wózek! Lekki, sprawny, świetna amortyzacja. Chodzenie z córcia na spacer sprawia ogromną przyjemność. Obecnie korzystam z gondoli. Wygląd wózka i wykonanie rewelacyjne. Produkt wart swojej ceny, a cena naprawdę nie jest wygórowana. Jesteśmy bardzo zadowoleni, szczerze polecam (a jestem osobą wymagającą).

Monika S.
5,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania

Wózek wygląda przepięknie, tak jak na zdjęciach bo nie mialam okazji go zobaczyć na żywo. Prowadzi się go bardzo lekko, jak na razie jest poddawany ostrym testom gdyż droga prowadząca do i z mojego domu jest wyspana kamieniami i codziennie stelaż poddawany jest dużej amortyzacji. Wpinanie i wypinanie gondoli jest bardzo proste i lekkie, składanie stelaża tez nie sprawia problemów. Jak na razie (3mc) jestem bardzo zadowolona.

Patrycja L.
Zobacz kolejne opinie

Zatwierdzone
przez Mamy

Najlepszymi doradcami podczas wyboru wózka, łóżeczka, czy krzesełka będą dla Ciebie… inne Mamy! Baby Design stworzyło miejsce, gdzie Mamy opiniują nasze produkty, podpowiadają, jak je udoskonalić i sprawdzają, co inne Mamy o nich sądzą. Prawda, że to przydatne? Sprawdź!

  • Zarejestruj swój produkt

    Przedłuż bezpłatnie gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy!

  • Oceniaj zakupione produkty

    Dziel się z innymi Mamami swoim doświadczeniem i opinią o produktach Baby Design.

  • Wystarczy, że...

    ...założysz konto i zarejestrujesz produkt w ciągu 14 dni od daty jego zakupu. My przedłużymy jego gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy, a Ty będziesz mogła podzielić się swoją opinią o nim z innymi Mamami.

FreshMail.pl