fbpx

O Baby Design
- O nas

O nas

Dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, od 2002 roku, wciąż z tym samym entuzjazmem, projektujemy wózki, krzesełka do karmienia, kojce, łóżeczka i foteliki samochodowe dla Waszych dzieci. Wiele w tym czasie się zmieniło.

Zmieniły się trendy dotyczące designu, nasze produkty zyskują coraz więcej praktycznych funkcjonalności, są coraz bardziej zaawansowane technicznie, produkujemy je z coraz lepszych materiałów. W każdym aspekcie naszej pracy widzimy i czujemy postęp. Bardzo staramy się nadążać za rozwojem, jaki obserwujemy każdego dnia. W czasie tych wielu lat naszego funkcjonowania nie zmieniło się tylko jedno. Zawsze dobro i bezpieczeństwo dzieci oraz wygodę ich Mam stawialiśmy na pierwszym miejscu.

No właśnie. Bezpieczeństwo.

Dlatego wszystkie nasze produkty przechodzą bardzo długi i skomplikowany proces, zanim trafią w Wasze ręce. Najpierw, bazując na naszym wieloletnim już doświadczeniu, bardzo wnikliwie zastanawiamy się, co ułatwi Mamie i jej dziecku codzienne funkcjonowanie, czego oboje potrzebują? Bardzo często inspiracją dla nas są Wasze opinie, które znajdujemy w Internecie, pytamy o nie sprzedawców w sklepach. Potem nasi projektanci spędzają długie godziny rysując, projektując konkretne rozwiązania, dobierając materiały, tkaniny, kolory. Dopiero wtedy powstaje prototyp nowego produktu. Taki prototyp jest poddawany wnikliwej ocenie całego naszego zespołu – sprawdzamy wszystkie funkcjonalności, testujemy i wyrażamy nasze opinie. Nasz dział rozwoju i badań poświęca setki godzin, poddając nowy produkt testom wytrzymałościowym. I dopiero kiedy jesteśmy pewni, że sprawdzi się on w najtrudniejszych warunkach, podejmujemy decyzję o wprowadzeniu go do produkcji.

Ale to jeszcze nie koniec testów.

Nasze produkty wysyłamy do uznanych instytucji, między innymi takich jak Instytut Matki i Dziecka, KOMAG czy SGS, gdzie poddawane są wnikliwej ocenie specjalistów. Wszystko po to, abyśmy zyskali stuprocentową pewność ich bezpieczeństwa, w stosunku do którego kierujemy się zasadą podwyższonego standardu i wysokiej jakości.

Dopiero taki produkt – sprawdzony i bezpieczny – oddajemy w Wasze ręce.
A jednak to Wasza opinia, Drogie Mamy, jest dla nas najważniejsza. To dzięki temu, że doceniacie nasze produkty, kupując je dla swoich dzieci nieprzerwanie od kilkunastu lat, możemy wciąż oddawać się pasji ich tworzenia. Ale musicie mieć świadomość, że tak naprawdę tworzymy je wspólnie.

Zatwierdzone przez Mamy

Aby jeszcze mocniej podkreślić Wasz wkład w powstawanie nowych produktów Baby Design i ulepszanie już istniejących, wprowadziliśmy w życie ideę Zatwierdzone przez Mamy. Od teraz każdą z Was pytamy o opinię o produkcie, którego używacie wraz ze swoim dzieckiem. Znając te opinie będzie nam łatwiej projektować dokładnie to, czego od nas oczekujecie, a innym Mamom – tym, które dopiero stoją przed wyborem wózka czy łóżeczka, podjąć właściwą decyzję.

Zapraszamy Was więc do wspólnej podróży – podróży przez dorastanie Waszych dzieci. Będziemy bardzo dumni, jeśli przez pierwszych kilka lat ich życia będziemy mogli Wam towarzyszyć.

Zespół Baby Design

[FM_form id="1"]