fbpx

Zatwierdzone przez Mamy
- Opinie Mam

Powrót do listy

LOOK AIR

Wasze oceny

5,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania
Daria W.
4,7
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
W przypadku rozłożonego wózka torba leży na głowie dziecka. W przypadku przechodzenia do pozycji siedziącej zawsze trzeba ręcznie poprawić materiał…
Jakość wykonania

Wózek niemal doskonały. Nie jest to najważniejsze, ale jest absolutnie piękny. Bardzo dobra jakość części, nie mam wrażenia że coś zaraz odpadnie czy rozleci się. Bardzo dobrze się prowadzi jedną ręką. Jest skrętny i zwrotny. Ma wystarczającą amortyzację. Łatwy dostęp do kosza. Regulowana rączka oraz pałąk dla dziecka. Ma drobne wady. W przypadku rozłożonego wózka torba leży na głowie dziecka. W przypadku przechodzenia z pozycji lężcej do pozycji siedziącej zawsze trzeba ręcznie poprawić materiał z tyłu ponieważ się nie odwija automatycznie/samodzielnie. Niby drobnostka, ale irytująca.

Agnieszka S.
5,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania

Bardzo przyjazna, lekka spacerówka. Ładne kolory. Fajne koła

Agnieszka P.
Zobacz kolejne opinie

Zatwierdzone
przez Mamy

Najlepszymi doradcami podczas wyboru wózka, łóżeczka, czy krzesełka będą dla Ciebie… inne Mamy! Baby Design stworzyło miejsce, gdzie Mamy opiniują nasze produkty, podpowiadają, jak je udoskonalić i sprawdzają, co inne Mamy o nich sądzą. Prawda, że to przydatne? Sprawdź!

  • Zarejestruj swój produkt

    Przedłuż bezpłatnie gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy!

  • Oceniaj zakupione produkty

    Dziel się z innymi Mamami swoim doświadczeniem i opinią o produktach Baby Design.

  • Wystarczy, że...

    ...założysz konto i zarejestrujesz produkt w ciągu 14 dni od daty jego zakupu. My przedłużymy jego gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy, a Ty będziesz mogła podzielić się swoją opinią o nim z innymi Mamami.

[FM_form id="1"]