fbpx

Zatwierdzone przez Mamy
- Opinie Mam

Powrót do listy

.WAVE.

Wasze oceny

5,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania

Wózek jest naprawdę funkcjonalny i przemyślany przez projektantow. Fantastyczna budka z super wentylacją do tego wygoda i bezpieczeństwo to połączenie daje wózkowi naprawdę wysoką ocenę. Świetna amortyzacja i koła są idealne do każdego terenu. Spacerówka bardzo zwrotna i lekka w jeździe. Polecam

Mariola C.
5,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania
Katarzyna Ś.
5,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania

Chyba znalazłam swój ideał. Gumowe koła są dużo lepsze niż piankowe i nie są tak obszerne jak pompowane a dają podobny komfort jazdy. bardzo dobra amortyzacja, budka jest przedłużana to duży plus. Wózek idealny na polne drogi jak i do miasta. Miałam już wózek babydesign look air i zwykły look. Wave to mój faworyt.

Emilia B.
Zobacz kolejne opinie

Zatwierdzone
przez Mamy

Najlepszymi doradcami podczas wyboru wózka, łóżeczka, czy krzesełka będą dla Ciebie… inne Mamy! Baby Design stworzyło miejsce, gdzie Mamy opiniują nasze produkty, podpowiadają, jak je udoskonalić i sprawdzają, co inne Mamy o nich sądzą. Prawda, że to przydatne? Sprawdź!

  • Zarejestruj swój produkt

    Przedłuż bezpłatnie gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy!

  • Oceniaj zakupione produkty

    Dziel się z innymi Mamami swoim doświadczeniem i opinią o produktach Baby Design.

  • Wystarczy, że...

    ...założysz konto i zarejestrujesz produkt w ciągu 14 dni od daty jego zakupu. My przedłużymy jego gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy, a Ty będziesz mogła podzielić się swoją opinią o nim z innymi Mamami.

[FM_form id="1"]