fbpx

Zatwierdzone przez Mamy
- Opinie Mam

Powrót do listy

.WAVE.

Wasze oceny

4,7
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Siatka wentylacyjna umieszczona pod budką/oparciem zwija się/zahacza o oparcie podczas podnoszenia z pozycji leżącej na siedzącą. Pałąk mimo możliwości odchylenia…
Jakość wykonania

Amortyzacja bardzo dobra. Koła żelowe sprawują się świetnie, porównywalne do pompowanych. Wózek prowadzi się lekko. Zwrotny, łatwo się podbija. Plus za regulowaną rączkę. Materiał solidny, nie gniecie się (po zakupie trzeba wyprasować zagniecenia przy użyciu żelazka z parą). Wkładka do wózka miękka, materiał mógłby być z jednej strony bardziej przewiewny (w letnie upały może powodować pocenie się maluszka). Siatka wentylacyjna umieszczona pod budką/oparciem zwija się/zahacza o oparcie podczas podnoszenia z pozycji leżącej na siedzącą. Pałąk mimo możliwości odchylenia spada, co utrudnia wsadzanie dziecka. Pokrowiec na nóżki mógłby być przypinany do stelaża wózka, przy przesadzaniu z gondoli do spacerówki pałąk często jest zbędny, a dziecko jeździ w pozycji półleżącej.

Daria W.
5,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania

Napy w ocieplaczu bardzo ciężko zapiąć. Szkoda,że w podstawie wyposażenia nie ma folii przeciwdeszczowej i moskitiery, wtedy byłoby idealnie ;-). Akurat udało mi się trafić na promocje i dostałam folię za 1zł. Bardzo się przydaję przy obecnej pogodzie.

Lidia K.
4,7
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Wózek ciężko zablokować po złożeniu co znacznie utrudnia przenoszenie go. Słaby dostęp klamer regulujących długość pasów w górnej czesci. Opętanie…
Jakość wykonania

Wrazenia ogólne są na plus. Wózek lekki, zwrotny i klasycznie elegancki.

Aneta O.
Zobacz kolejne opinie

Zatwierdzone
przez Mamy

Najlepszymi doradcami podczas wyboru wózka, łóżeczka, czy krzesełka będą dla Ciebie… inne Mamy! Baby Design stworzyło miejsce, gdzie Mamy opiniują nasze produkty, podpowiadają, jak je udoskonalić i sprawdzają, co inne Mamy o nich sądzą. Prawda, że to przydatne? Sprawdź!

  • Zarejestruj swój produkt

    Przedłuż bezpłatnie gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy!

  • Oceniaj zakupione produkty

    Dziel się z innymi Mamami swoim doświadczeniem i opinią o produktach Baby Design.

  • Wystarczy, że...

    ...założysz konto i zarejestrujesz produkt w ciągu 14 dni od daty jego zakupu. My przedłużymy jego gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy, a Ty będziesz mogła podzielić się swoją opinią o nim z innymi Mamami.

[FM_form id="1"]