fbpx

Zatwierdzone przez Mamy
- Opinie Mam

Powrót do listy

DREAM

Wasze oceny

5,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania

Super produkt. Przyznam się że najpierw kupiłam inne łużeczko ale na szczęście zwróciłam i to był dobry wybór. Łużeczko turystyczne jest solidne i ma przyjemną kolorystykę, przewijak jest duży i stabilny a pałąk z zabawkami łatwo się odpina. Zarówno zabawki jak i przewijak bez problemu można zawiesić z boku łużeczka i nie przeszkadzają w opiece nad maluszkiem a potem w jego zabawie. Przypisana podłoga jest solidna i wisi stabilnie nie buja się na boki jak w innych łużeczkach a materacy jest równy. Całość zasługuje na swoją cenę warto dołożyć te 100 żl i mieć solidny produkt. Opinia dotyczy wzoru dream z 2018r

Anna M.
3,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Strasznie źle się je składa ;( Górny poziom tandetnie wykonany
Jakość wykonania
Nie wszystkie elementy są dobrze wykonane

Po zachwycie wózkiem Husky, zawiodłam się na łóżeczku Dream. Niestety nie jest to ta sama liga wykonania i funkcjonalności.

Justyna Z.
5,0
Łączna ocena
Design
Funkcjonalności
Jakość wykonania
Aneta K.
Zobacz kolejne opinie

Zatwierdzone
przez Mamy

Najlepszymi doradcami podczas wyboru wózka, łóżeczka, czy krzesełka będą dla Ciebie… inne Mamy! Baby Design stworzyło miejsce, gdzie Mamy opiniują nasze produkty, podpowiadają, jak je udoskonalić i sprawdzają, co inne Mamy o nich sądzą. Prawda, że to przydatne? Sprawdź!

  • Zarejestruj swój produkt

    Przedłuż bezpłatnie gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy!

  • Oceniaj zakupione produkty

    Dziel się z innymi Mamami swoim doświadczeniem i opinią o produktach Baby Design.

  • Wystarczy, że...

    ...założysz konto i zarejestrujesz produkt w ciągu 14 dni od daty jego zakupu. My przedłużymy jego gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy, a Ty będziesz mogła podzielić się swoją opinią o nim z innymi Mamami.

FreshMail.pl