fbpx

Serwis i pomoc
- Zgłoś reklamację

Zgłoś reklamację

Nasze produkty standardowo objęte są 12- miesięczną gwarancją, ale jeśli zarejestrujesz zakupiony produkt na naszej stronie, bezpłatnie wydłużymy ten czas o kolejne 12 miesięcy – wystarczy zarejestrować zakupiony produkt zgodnie z ideą Zatwierdzone przez Mamy.

Jednak bez względu na to, czy Twój produkt jest objęty gwarancją, czy jej okres już upłynął, możesz liczyć na naszą pomoc. Poniżej znajdziesz wskazówki, dzięki którym szybko i łatwo wspólnie przejdziemy przez proces naprawy.

Obejrzyj uszkodzony produkt i sprawdź, czy są podstawy do reklamacji. Wady nieobjęte reklamacją to wady opisane w pkt. 9 Warunków Gwarancji Standardowej. Jeżeli:

 1. podstawy do reklamacji istnieją, przygotuj oryginalną, wypełnioną kartę gwarancyjną oraz kserokopię dowodu zakupu (paragon, fakturę lub inny dowód, jeśli ich nie posiadasz) i wybierz jedną z dwóch niżej opisanych ścieżek zgłoszenia reklamacji.
 2. nie ma podstaw do reklamacji (wada wynika ze zwykłego lub ponadprzeciętnego użytkowania, produkt jest po okresie gwarancji lub został kupiony jako produkt używany), możesz odpłatnie usunąć wadę w serwisie Baby Design. W tym celu postępuj dokładnie tak, jak w przypadku zgłoszenia reklamacji, nie musisz tylko załączać kserokopii dowodu zakupu i karty gwarancyjnej.

Wybierz wygodniejszą dla Ciebie metodę zgłoszenia reklamacji

Sklep

 • Skontaktuj się ze sklepem, który sprzedał produkt.
 • Wraz ze sprzedawcą, osobiście lub telefonicznie, sporządź protokół reklamacji lub notatkę dotyczącą naprawy pogwarancyjnej (w tym wypadku warunkiem wykonania naprawy jest zaakceptowanie przez Ciebie jej kosztów).
 • Możesz dostarczyć produkt do sklepu lub poprosić sprzedawcę, by zamówił kuriera, który odbierze przesyłkę z Twojego domu. W ramach naprawy gwarancyjnej usługę kurierską opłaca Baby Design Group, w innym przypadku jej koszt ponosi klient. Pamiętaj, że produkt musi być zapakowany w kartonowe opakowanie – oryginalne lub zastępcze.
 • Produkt (wraz z notatką/protokołem oraz kserokopią dowodu zakupu i kartą gwarancyjną – jeśli jest to naprawa w ramach gwarancji) zostaje przesłany do nas. Nie zapomnij podać swoich danych kontaktowych – adresu do odesłania produktu i swojego numeru telefonu. Teraz mamy 14 dni na dokonanie naprawy,  choć oczywiście postaramy się skrócić ten czas do minimum.
 • Naprawiony produkt zostanie po tym czasie odesłany na wskazany przez Ciebie adres. W przypadku naprawy pogwarancyjnej zostaniesz poproszony o uregulowanie kosztów naprawy i przesyłki przy odbiorze produktu.

Serwis

 • Skontaktuj się z Działem Serwisu telefonicznie pod numerem 34 364 30 53 (od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 – 16:00) lub 721 530 247 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 15:00), bądź mailowo: serwis@babydesign.eu.
 • Przedstaw sytuację związaną z wadą, a Pracownik Serwisu poinstruuje Cię, jak wykonać notatkę dotyczącą reklamacji bądź naprawy pogwarancyjnej (w tym wypadku warunkiem wykonania naprawy jest zaakceptowanie przez Ciebie jej kosztów).
 • Pracownik Działu Serwisu uzgodni z Tobą sposób przesłania produktu. W ramach naprawy gwarancyjnej usługę kurierską opłaca Baby Design Group, w innym przypadku jej koszt ponosi klient. Pamiętaj, że produkt musi być zapakowany w kartonowe opakowanie – oryginalne lub zastępcze.
 • Produkt (wraz z notatką/protokołem oraz kserokopią dowodu zakupu i kartą gwarancyjną – jeśli jest to naprawa w ramach gwarancji) zostaje przesłany do nas. Nie zapomnij w podać swoich danych kontaktowych – adresu do odesłania produktu i swojego numeru telefonu. Teraz mamy 14 dni na dokonanie naprawy,  choć oczywiście postaramy się skrócić ten czas do minimum.
 • Naprawiony produkt zostanie odesłany na wskazany przez Ciebie adres. W przypadku naprawy pogwarancyjnej zostaniesz poproszony o uregulowanie kosztów naprawy i przesyłki przy odbiorze produktu.
[FM_form id="1"]