fbpx

Zatwierdzone przez Mamy
- O idei

O idei

Wybór produktu, jakiego używać ma najważniejsza osoba na świecie – Twoje dziecko, to duże wyzwanie. Musi być bezpieczny, funkcjonalny, no i oczywiście… musi podobać się Tobie!

Tylko, że w sklepach i tych stacjonarnych, i tych internetowych – takich produktów są dziesiątki, a nawet setki. Jak wybrać ten najlepszy, kiedy nawet ich porównanie jest procesem trudnym i bardzo pracochłonnym? Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się nad tym, jak ułatwić Tobie wybór odpowiedniego produktu dla Twojego dziecka. Wniosek był prosty, a zarazem zaskakujący. Najlepszym źródłem wiedzy o produktach dla dzieci są… Mamy, które już ich używały!

Dlaczego więc nie mielibyśmy ułatwić wszystkim Mamom dostępu do takich opinii? Tak właśnie zrodziła się idea Zatwierdzone przez Mamy. Postanowiliśmy, że poprosimy wszystkie Mamy, które zakupiły którykolwiek z produktów Baby Design, aby wyraziły swoją opinię o nim. W zamian, wdzięczni za okazaną pomoc, wydłużamy gwarancję na ten produkt o dodatkowe 12 miesięcy.

Zobacz warunki Gwarancji

przejdź do działu

Wystarczy, że:

 • w ciągu 14 dni od daty zakupu zarejestrujesz swój produkt tutaj,
 • a następnie, od razu lub dopiero po dłuższym czasie użytkowania, ocenisz go logując się ponownie w naszym systemie.

Prawda, że proste?

Przez cały proces przeprowadzimy Cię krok po kroku. Możesz w ten sposób opiniować każdy produkt Baby Design, jaki kupisz dla swojego maleństwa.

Nasza idea, oprócz dawania Mamom pełnego dostępu do informacji, jak oceniany jest każdy z produktów Baby Design, jakie są jego zalety i jak sprawdza się podczas użytkowania, daje nam jeszcze jedną, bardzo istotną wartość. Wskazuje, co możemy w naszych produktach udoskonalić, aby jeszcze lepiej spełniały wymagania Twoje i Twojego dziecka. A to dla nas nieoceniona pomoc!

Dlatego serdecznie zapraszamy Cię do grona Mam pomagających nam tworzyć markę Baby Design, mających realny wpływ na powstawanie kolejnych produktów, z jakich korzystać będą następne pokolenia maluchów.

Zatwierdzone
przez Mamy

Najlepszymi doradcami podczas wyboru wózka, łóżeczka, czy krzesełka będą dla Ciebie… inne Mamy! Baby Design stworzyło miejsce, gdzie Mamy opiniują nasze produkty, podpowiadają, jak je udoskonalić i sprawdzają, co inne Mamy o nich sądzą. Prawda, że to przydatne? Sprawdź!

 • Zarejestruj swój produkt

  Przedłuż bezpłatnie gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy!

 • Oceniaj zakupione produkty

  Dziel się z innymi Mamami swoim doświadczeniem i opinią o produktach Baby Design.

 • Wystarczy, że...

  ...założysz konto i zarejestrujesz produkt w ciągu 14 dni od daty jego zakupu. My przedłużymy jego gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy, a Ty będziesz mogła podzielić się swoją opinią o nim z innymi Mamami.

[FM_form id="1"]