Jak wybrać wózek dziecięcy na jesień?

Wózek dziecięcy to niełatwa decyzja zakupowa. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą producentów różnych modeli, którzy oferują odpowiednie wózki na jesień.
To chłodna pora, podczas której spacery stają się mniej przyjemne. Dlatego tak ważny będzie wybór dobrego wózka na jesień.

 Jak wybrać model wózka na jesień?

Najlepsza spacerówka na tę porę roku to pełnowymiarowy, wygodny wózek dostosowany do różnych temperatur i warunków. Model Clever jest przeznaczony do obciążenia ponadstandardowego 23kg. Wybierając taki model możemy być pewni, że w pakiecie znajdziemy różnego rodzaju dodatki takie jak pokrowiec na nóżki, który można stosować w chłodniejsze dni.


foto: wózek Clever

Co jest ważne podczas spacerów z wózkiem jesienią?

Zmieniające się warunki atmosferyczne podczas drugiej połowy roku to przede wszystkim padający deszcz, wiatr i błoto na różnych ścieżkach. Dlatego podczas zakupu warto zwrócić uwagę na pompowane koła. Najlepiej sprawdzają się w wózku na jesień. W takie koła jest wyposażony model Look Air. Są odporne na utrudnienia terenu, jak również błoto. W razie potrzeby można je dopompować by jeździć komfortowo.

foto: wózek Look Air

Jakie dodatki do wózka wybierać?

Na chłodne dni ciekawym dodatkiem do wózka jest zestaw winterpack który jest dostępny w zestawie z wózkiem Husky 3w1. Mufka ochroni dłonie przed mrozem, a kocykiem można okryć dziecko. Termiczne etui na butelkę pozwala na utrzymanie komfortowej temperatury. Inne praktyczne dodatki to folia przeciwdeszczowa, wózek Look posiada folię w zestawie i warto ją zabierać ze sobą na spacery.