Jak czyścić wózek?

Każda mama wie, jak mogą wyglądać spacery z dzieckiem podczas, gdy pogoda nie dopisuje. Wszystkie mechanizmy wymagają regularnej konserwacji i dbania o nie po to, aby sprawdzały się jak najlepiej przez długi czas. Dzięki temu wózek będzie jeździł płynnie i bezpiecznie.

Jak czyścić tapicerkę?
Kiedy dziecko je podczas podróżowania wózkiem, często zdarza się, że tapicerka jest poplamiona np. sokiem czy jogurtem. W sezonie jesienno-zimowym zdarza się, że wkładając dziecko do wózka pobrudzimy tapicerkę błotem z butów. Wszystko to sprawia, że tapicerka znajduje się w opłakanym stanie. Wtedy można ją wyczyścić delikatnym detergentem i miękką ściereczką lub gąbką. W ten sposób warto czyścić tapicerkę spacerówki Look Air

Czyszczenie kół w wózku
W każdym wózku spacerowym i uniwersalnym inaczej funkcjonuje układ jezdny. Kiedy mamy potrzebę, by wyczyścić i zakonserwować mechanizmy wózka Coco, z pewnością jest to dobry pomysł, który pomoże usprawnić jakość jazdy wózkiem. Pomoże także zachować na długi czas wszelkie funkcjonalności poszczególnych elementów. Koła możemy przeczyścić sprężonym powietrzem, jeśli znajdują się w nich pozostałości piasku z wakacyjnego wyjazdu. Nasmarować można je smarem teflonowym, dostępnym np. w sklepach rowerowych.

Jak czyścić elementy plastikowe w wózku?
Jak każdy produkt z kategorii wózków, posiada w swej konstrukcji elementy plastikowe. One także ulegają zabrudzeniu i warto zadbać o ich czystość, dzięki czemu pozostaną sprawne przez długi czas. Można je czyścić delikatnym detergentem, np. płynem do naczyń oraz miękką szmatką.  Warto pamiętać, aby wszystkie elementy wózka czyścić regularnie.