Jakie krzesełko z funkcją spania?

Krzesełko do karmienia to niezwykle ważny zakup w  życiu każdego rodzica. Ważne jest, aby wybrać jak najlepiej i dostosować krzesełko do swoich oczekiwań. Piękna przygoda z jedzeniem właśnie się rozpoczyna! Krzesełka do karmienia posiadają wiele przydatnych funkcji i różnią się nimi między sobą, a także wyglądem. Jak wybrać odpowiednie? Przeczytaj nasz poradnik. Skorzystaj z rad, które umożliwią ci dokonanie najlepszego wyboru.


krzesełko Penne

Krzesełko z funkcją spania

Krzesełko z funkcją spania czy można pogodzić funkcję krzesełka i spania? Ależ tak. Krzesełko do karmienia może służyć naszemu maleństwu nie tylko podczas jedzenia, ale także i podczas na przykład drzemki po smacznym posiłku. Wygodne  i ergonomiczne siedzisko jak w krzesełku Baby Design Penne często wyposażone jest w puszystą i zachęcającą do odpoczynku miękką wkładkę. Spokojny odpoczynek zapewnia maluchowi wygodne krzesełko z funkcją spania wyposażone w regulację oparcia. Dzięki tej funkcji możemy pochylić oparcie krzesełka do pozycji sprzyjającej odpoczynkowi. Praktyczny w takiej sytuacji będzie także regulowany podnóżek zapewniający dziecku wygodne ułożenie nóżek tak aby nie powodować żadnego ucisku i umożliwić swobodny przepływu krwi w kończynach.


krzesełko Penne w pozycji rozłożonej do spania

Wygodne dodatki

Miękkie ochraniacze na pasy, jednocześnie zabezpieczają pasy podczas karmienia przed zabrudzeniem ich, ale przede wszystkim zapewniają dziecku wysoki komfort i eliminują ewentualne nieprzyjemne tarcie wywołane przesuwaniem się pasów podczas ruchów dziecka. Kilkustopniowa regulacja tacki umożliwia nam takie ustawienie, aby nic nie zakłócało tego cennego momentu jakim jest poobiednia drzemka naszego szkraba. Jakie krzesełko z funkcją spania wybrać?  Najlepiej takie, które umożliwia naszemu maluchowi bezpieczny i wygodny odpoczynek w miękkim i funkcjonalnym krzesełku, nieograniczającym komfortu.


krzesełko Penne