Krzesełko dla dziecka od urodzenia

Dzieci rosną niezwykle szybko. Dynamiczne zmiany w rozwoju przez pierwszy rok życia dziecka są widoczne niemal gołym okiem. Najbardziej widać to na uroczych fotografiach z każdego miesiąca. Zobacz, jakie krzesełko dla dziecka od urodzenia wybrać tak, aby służyło ono przez długi czas.

Krzesełko do karmienia to ważny element wyposażenia każdego domu, w którym mieszka maluch. Musi być odpowiednio dobrane do oczekiwań rodziców i właściwego etapu rozwoju dziecka. Przeczytaj nasze podpowiedzi, wybierając najlepiej dla siebie i malucha. Jednym z najważniejszych aspektów zakupu jest ergonomia i bezpieczeństwo. Krzesełko Candy posiada specjalny element zabezpieczający przed wysunięciem się dziecka, nawet najmłodszego, podczas karmienia. Dzięki temu jest ono w pełni bezpieczne i nie wysunie się z krzesełka. Ważne jest, aby zawsze doglądać malucha podczas karmienia i nie spuszczać z niego wzroku zgodnie z zaleceniami w instrukcji.


krzesełko Penne

Zalecenia odnośnie prawidłowego żywienia dziecka, przekaże wam lekarz pediatra. Zgodnie z zaleceniami WHO, stałe pokarmy dziecko może przyjmować od około 6 miesiąca życia. Wtedy też zwykle zaczyna naukę samodzielnego siadania. Jednak około półroczne dziecko nadal lubi spać i spędza podczas snu dużo godzin. Krzesełko Penne rozkłada się na płasko do spania, co umożliwia wygodną drzemkę po posiłku.

Dzieci rosną niezwykle szybko, dlatego rodzice preferują zakup mebla i wyposażenia, które wystarczy na dłużej. Kiedy krzesełko rośnie razem z dzieckiem, jak model Candy, można je dostosować do wieku i rozwoju dziecka. Jest to krzesełko 2w1, które tworzy też stolik z krzesełkiem, dla starszych dzieci. Można to wykorzystać w pokoiku dziecięcym jako element wyposażenia meblowego. Krzesełko powinno być stabilne, mieć podnóżek dla stabilizacji stóp. Warto zwrócić uwagę na prawidłowe podparcie pleców, dla bezpiecznej pozycji.