Spacerówka łatwa do utrzymania w czystości

Model Wave jest przeznaczony aż do 22 kg wagi dziecka, czyli wystarczy do końca okresu wózkowania. Jego obszerna, dodatkowo powiększana budka stanowi świetną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Tkanina dodatkowo jest wodoodporna i posiada filtr UPF 50+. Stelaż szybko i łatwo składa się do wewnątrz, dzięki czemu można go łatwo przechowywać, a piękne kolory idealnie wpisują się w popularny trend na pastele. Piękna, dwustronna wkładka jest w zestawie z wózkiem! Do wózka możesz dokupić dedykowaną folię przeciwdeszczową, która zabezpieczy dziecko na wypadek większych opadów podczas waszych wyjść.  Jego koła są bezobsługowe, żelowe, pokryte specjalnym bieżnikiem, który poprawia przyczepność. Barierka jest uchylna, umożliwia dziecku łatwe wsiadanie i wysiadanie. Model posiada specjalną safety net, która zabezpiecza dziecko przed wysunięciem się w pozycji leżącej.

Zwracasz uwagę na to, by twój wózek był zawsze czysty? Nie lubisz plam na tapicerce? Sprawdź,  jak łatwo utrzymać spacerówkę w czystości i jaki model sprawdzi się najlepiej.

Czyszczenie tapicerki Wave

Siedzisko to miejsce spacerówki najbardziej narażone na zabrudzenia. Dlatego warto zwrócić uwagę, w jaki sposób składa się wózek. Model Wave od Baby Design ma system składania, dzięki któremu tapicerka chowa się do wewnątrz – nie brudzi się dodatkowo podczas transportu wózka np. w bagażniku samochodu. Całą tapicerkę możesz łatwo odpiąć do prania, przy pomocy zamków błyskawicznych i napów. Wyjmujesz ze środka element konstrukcji i całe siedzisko możesz wyprać w delikatnym detergencie. To bardzo wygodne rozwiązanie! W tej spacerówce dodatkowym zabezpieczeniem przed zabrudzeniami jest także wkładka znajdująca się w zestawie: w przypadku najczęstszych zabrudzeń wystarczy zdjąć samą wkładkę i uprać.

27

Dbamy o podnóżek

Każdy spacer z nieco starszym maluchem, który jeździ w spacerówce, to nie tylko sama jazda w wózku. Dzieci są niezwykle ciekawe świata i lubią wychodzić ze swojego pojazdu, na przykład w parkowych alejkach czy na placu zabaw. Lubią bawić się w piaskownicy i eksplorować nowe otoczenie. Niestety, kończy się to tak, że wszystkie zabrudzenia z podeszw bucików, lądują na podnóżku wózka. To miejsce szczególnie narażone na trwałe zabrudzenia. Model Baby Design Wave ma podnóżek pokryty specjalnym, łatwozmywalnym materiałem. Dzięki temu bez problemu usuniesz wszystkie zabrudzenia i zadbasz o higienę.

Czyszczenie stelaża

Jak wyczyścić stelaż spacerówki, aby  był wolny od zabrudzeń i długo posłużył bez zarzutów? Najważniejszy element to części ruchome i koła. Od razu po powrocie ze spaceru, wypnij koła wózka i umyj je pod bieżącą  wodą, usuwając pozostałości błota, piasku itp. Możesz dodatkowo zdezynfekować je odpowiednim środkiem tak, aby nie wnosić zanieczyszczeń do domu. Wysusz koła, aby odpowiednio konserwować układ jezdny. Po osuszeniu, użyj smaru teflonowego dla konserwacji. Zdezynfekuj rączkę i pałąk dla dziecka, w miejscu gdzie zbiera się najwięcej bakterii. Spacerówka Wave posiada rączkę i pałąk o wykończeniu z ekoskóry, dzięki czemu łatwo się je czyści.