Produkty

Opis
produktu

Lupo Comfort Limited je jednoducho mladší brat kočíka Lupo Comfort.

V tejto limitovanej sérii boli zachované všetky výhody oceňovaného Lupo Comfort spolu s jeho mäkkým odpružením, uľahčujúcim riadenie za každých, aj ťažkých podmienok.

Čím sa teda vyznačuje Lupo Comfort Limited?

Jedinečná látka, zamatová na dotyk, a unikátna farba rámu vytvárajú spolu originálny dizajn, ktorý sa rozhodne odlišuje od ostatných kočíkov.

Spoznajte ho lepšie

Zistite, aké má ešte výhody – všetko nájdete v popise nižšie. Možno aj iné mamičky ho už spoznali a môžete ich požiadať o názor? Určite si to overte!

Kolory

Lupo Comfort Limited spacerówka 02 stain
Lupo Comfort Limited spacerówka 02 satin
Lupo Comfort Limited 02 satin
Lupo Comfort Limited spacerówka 01 quartz
Lupo Comfort Limited spacerówka 01 quartz
Lupo Comfort Limited 01 quartz
Kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą się różnić od kolorów rzeczywistych. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian, zmian odcieni i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Zatwierdzone
przez Mamy

Najlepszymi doradcami podczas wyboru wózka, łóżeczka, czy krzesełka będą dla Ciebie… inne Mamy! Baby Design stworzyło miejsce, gdzie Mamy opiniują nasze produkty, podpowiadają, jak je udoskonalić i sprawdzają, co inne Mamy o nich sądzą. Prawda, że to przydatne? Sprawdź!

  • Zarejestruj swój produkt

    Przedłuż bezpłatnie gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy!

  • Oceniaj zakupione produkty

    Dziel się z innymi Mamami swoim doświadczeniem i opinią o produktach Baby Design.

  • Wystarczy, że...

    ...założysz konto i zarejestrujesz produkt w ciągu 14 dni od daty jego zakupu. My przedłużymy jego gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy, a Ty będziesz mogła podzielić się swoją opinią o nim z innymi Mamami.

FreshMail.com