fbpx

Produkty
- sportovní kočárky

Powrót do kategorii

Opis
produktu

Sportovní kočárek Smart je nový kočárek v nabídce Baby Design.

Co je na něm tak výjimečného?

Třeba nastavitelná výška řídítek. Tato vlastnost se bude hodit zejména tehdy, pokud se výška rodičů o dost liší a oba chtějí mít při společných procházkách s kočárkem maximální pohodlí.

To je docela praktické, nemyslíte?

Pokud si Vás tímto kočárek získal, přečtěte si o jeho dalších výhodách – všechny jsme důkladně popsali. Možná jste právě našla společníka na Vaše rodinné výlety.

Zobacz w sklepie online Znajdź dystrybutora

Kolory

04
05
07
17
Kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą się różnić od kolorów rzeczywistych. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian, zmian odcieni i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Wymiary
i obciążenia

Zatwierdzone
przez Mamy

Najlepszymi doradcami podczas wyboru wózka, łóżeczka, czy krzesełka będą dla Ciebie… inne Mamy! Baby Design stworzyło miejsce, gdzie Mamy opiniują nasze produkty, podpowiadają, jak je udoskonalić i sprawdzają, co inne Mamy o nich sądzą. Prawda, że to przydatne? Sprawdź!

  • Zarejestruj swój produkt

    Przedłuż bezpłatnie gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy!

  • Oceniaj zakupione produkty

    Dziel się z innymi Mamami swoim doświadczeniem i opinią o produktach Baby Design.

  • Wystarczy, że...

    ...założysz konto i zarejestrujesz produkt w ciągu 14 dni od daty jego zakupu. My przedłużymy jego gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy, a Ty będziesz mogła podzielić się swoją opinią o nim z innymi Mamami.

[FM_form id="1"]